Могила кар’єрі? Опубліковано ФОТО, як Наталка Могилевська займалася cekcом у машині серед білого дня (18+)

Співачка Наталя Могилевська, після тайської “зубочистки між ногами” (про це – нижче), закликала займатися cekcом

Щоб спровокувати усіх на любощі, артистка зняла відповідний кліп.

У новому відео Наталі парочка займається cексом прямо в автомобілі.

Сама ж Могилевська голою на екрані не показується. Наталя присутня в кадрі лише в якості запису, який демонструється на ноутбуці.

“Якщо люди хочуть займатися коханням під мої пісні, то що ж у цьому поганого?!” – прокоментувала самовпевнено співачка.

В Бонус – стосовно “зубочистки між ногами”:

Засвітившись днями на Українському тижні моди, співачка Наталя Могилевська продемонструвала свою неприродню для березня засмагу. Як зізналася зірка, засмага у неї досить специфічна і отримана досить екстремальним чином.

Про те, як після Лос-Анджелесу Могилевська відпочила у Таїланді співачка розповіла у недільному ефірі “Світського життя”.

За словами Наташі, засмагла вона сильно не навмисно.

“Я не робила це спеціально, я просто каталася на мотоциклі досить багато. І якби у мене була більш відверта сукня, ти б зрозуміла, що засмага насправді… (сміється) досить специфічна. Це засмага мотоцикліста”, – весело зізналася Могилевська телеведучій Катерині Осадчій.

Виявляється, що попри страх і через силу Наталя змушена була опанувати мистецтвом мотоїзди.

“Коли всі мої друзі, які їздили зі мною відпочивати (у тому числі дівчата), сіли – хто на мотобайк, хто на мотоцикл, і здали джипи, взяті у прокат, та вирішили отаким от чином подорожувати щодня на новий пляж, я дуже не хотіла, мені було дуже лячно”, – запевнила артистка.

“Я сказала: знайдіть мені найменший, найлегший (мотоцикл), який буде наче зубочистка між ногами… ну в сенсі по вазі”, – сміється Могилевська, розповідаючи про свій мотодосвід.

“Мені знайшли такий. І, я кажу, я коли їхала, мені було дуже страшно – кожну секунду і до найостаннішого дня. Скільки я їхала, стільки ж мені було страшно”, – запевнила співачка.

Тоді як попри страх Могилевська на мотоциклі каталася, на еротично-сексуальні розваги вона все ж не зважилася.

“На тому острові, де була я, немає жодних сексуальних розваг. Хоча років 5 тому у Бангкоку я відвідала подібне шоу. Вдруге – не готова. Я запам‘ятала все, що там побачила: куди, звідки і що кладуть, а тоді висовують… Це, звісно, дуже ризиковано, дуже цікаво, дуже екстримально, але дякую, я більше якось не готова”, – зазначила Могилевська.

РЕКЛАМА:
загрузка...