Жінка продавала європейцям українок за 15 тисяч гривень за годину

Оперативникам Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, та слідчим Солом’янського управління поліції під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 9 вдалося затримати уродженку Запоріжжя, що очолювала міжнародну злочинну групу, яка вербувала майбутніх “елітних повій”.

Про це повідомляє Департамент боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Національної поліції України.

Зазначається, що правоохоронці отримали інформацію про діяльність цієї злочинної групи на території України та Республіки Білорусь ще у листопаді 2016 року.

Опісля було встановлено, що організацією такого “бізнесу” займалася уродженка Запоріжжя.

Дівчат продавали як в Україні, так і в країнах ЄС

Зокрема, жінка займалась підбором повій, розміщенням реклами та пошуком заможних клієнтів для надання сексуальних послуг.

“У ході розслідування з’ясовано, що зловмисниця завербувала близько 60 повій. Вони надавали сексуальні послуги за грошову винагороду. Вартість однієї години “відпочинку” з повією становила від 15 тисяч гривень. Дівчата займалися проституцією як на території України, так і в країнах Європейського Союзу”, – розповідають правоохоронці.

Вартість однієї години з “елітною повією” коштувала від 15 тисяч гривень

У підсумку поліції все ж вдалося затримати сутенерку.

За місцем мешкання затриманої у містах Києві та Запоріжжі, а також у місцях, де надавалися сексуальні послуги, проведено обшуки. Оперативники вилучили 35 тисяч доларів, понад 11 тисяч євро та різноманітну валюту на суму в 53 тисячі гривень. Крім того, виявлено ноутбук, флеш-карти, мобільні телефони, документи на право власності на дві квартири,
– підкреслили у поліції.

В будинку сутенерки праоохоронці вилучили величезні суми грошей

Зауважимо, що жінці оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ст. 303 Кримінального кодексу України (Сутенерство або втягнення особи в зайняття проституцією).

Крім того, її було затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України та судом обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Наразі підозрювана перевіряється на причетність до діяльності транснаціональної злочинної організації, що вчиняє злочини у сфері торгівлі людьми. Слідчі дії тривають.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...