Заступника головного лікаря облцентру екстреної медицини суд оштрафував за порушення правил проведення тендерів майже на 12 тисяч гривень

Днями Івано-Франківський міський суд розглянув справу про адмінпорушення заступника головного лікаря з оперативної роботи, медицини катастроф та цивільного захисту населення КЗ «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

33078_1

Після ревізії фінансово-господарської діяльності КЗ «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» у діях заступника головного лікаря вказаного комунального закладу  було виявлено порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

За період з 2013 – 2015 років він вчинив ряд порушень. Зокрема ним не було оприлюднено або порушено порядок оприлюднення інформації щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти відповідно до вимог законодавства, а саме звіти про виконання договорів при закупівлях:

закупівля палива на 107 тисяч гривень;

закупівля частин електричних двигунів, генераторів і трансформаторів очікуваною вартістю 195 400 грн:

закупівля автомобілів спеціального призначення очікуваною вартістю 1 250 000 грн + шин 198 тис грн;

закупівля ліків очікуваною вартістю 253 411 грн + 197 тис грн;

Крім того ним не оприлюднено звіт про результати проведення закупівлі інструментів та приладів терапевтичних очікуваною вартістю 700 737,4 грн та закупівлі лактонів очікуваною вартістю 819 766,40 грн.

Також суд виявив недостовірні відомості у звіті про результати здійснення закупівлі палива рідинного та газу та оливи мастильної у 2015 році, очікуваною вартістю закупівлі 6 мільйонів 127 тисяч 270 грн.

Захисник чиновника в судовому засіданні зазначив, що особа, яка притягається до адміністартивної відповідальності свою вину у вчиненому даному адміністративному правопорушенні визнає повністю, розкаюється у вчиненому.  Тож просив суд звільнити його від адміністративної відповідальності у зв’язку з малозначністю правопорушення.

Та незважаючи на такі благання суд постановив накласти штраф на посадовця у розмірі 11 тисяч 900 гривень.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...