Німеччина готує “план Маршалла” для України

Даний план буде йти як доповнення до Угоди про асоціацію, заявили в Бундестазі.

1767614

Німеччина працює над так званим “планом Маршалла” для України. Про це в інтерв’юСегодня розповів депутат Бундестагу, голова німецько-української парламентської групи Карл-Георг Вельман.

“Ми працюємо над новою стратегією для стабілізації і розвитку України разом з українцями. З набагато більшими фінансовими і політичними зусиллями. Це щось нове і буде йти як доповнення до Угоди про асоціацію”, – заявив парламентарій.

За його словами, нова стратегія ще перебуває в розробці.

“Це ідея ґрунтовного “плану Маршалла” для відновлення економіки, управління, судової системи і т.д. Якщо цей “план Маршалла” коли-небудь почне працювати, то тільки під повним контролем і моніторингом”, – наголосив Вельман.

Водночас, на його думку, мінський процес продовжує відігравати вирішальне значення.

“Європа – це доля України. Але в першу чергу і ви повинні робити свою домашню роботу. Наприклад, як робили поляки після підписання Угоди про асоціацію з ЄС більш як 20 років тому”, – додав він.

Нагадаємо, в четвер у Парижі відбудеться черговий раунд переговорів глав МЗС “нормандської четвірки” щодо Донбасу.

План Маршалла – програма допомоги Європі після Другої світової війни, розроблена американським держсекретарем Джорджем К. Маршаллом. Метою реалізації плану було відновлення зруйнованої економіки Європи, усунення торгових бар’єрів, модернізація промисловості європейських країн.

РЕКЛАМА: