Жінки зберігають ДНК кожного чоловіка, з яким переспали

Вчені шокували.

За даними нового дослідження Університету Сіетла і Центру вивчення раку їм, передає Ukr.Media. Фреда Хатчінсона, жінки зберігають і носять живу ДНК кожного чоловіка, з яким вони вступали в сексуальний зв’язок.

63% жінок носять в мізках клітини чоловічої ДНК

Ці несподівані результати були отримані випадково: спочатку дослідники хотіли з’ясувати, чи не виникає у жінок, вагітних сином, більшої схильності до неврологічних захворювань, що частіше зустрічаються у чоловіків.

Але по мірі вивчення жіночого мозку дослідження різко змінив курс. Виявилося, що мозок жінки — ще більша загадка, ніж ми думали. Вчені виявили, що жіночий мозок часто містить «чоловічий микрохимеризм» — присутність чоловічої ДНК, що походить від іншої людини і генетично відмінної від клітин самого жіночого організму.

У дослідженні прямо говориться:

Отже, 63% жінок носять в мізках клітини чоловічої ДНК. Природно, вченим стало цікаво, звідки вони там взялися. І як ви думаєте? Звідки? Ні; ДНК батька з’єднується з ДНК матері, створюючи унікальну ДНК дитини. Так звідки ж?

Спочатку дослідники вирішили, що, швидше за все, чоловіча ДНК в жіночих мізках — результат вагітності хлопчиком. Це було безпечне, політкоректне припущення. Але воно було неправильним.

Тому що коли вони препарували мізки жінок, які взагалі ніколи не були вагітними, у них все одно виявилися чоловічі клітини ДНК.

Вчені не могли зрозуміти, що відбувається. Вони приховали ці результати, не в змозі зрозуміти і пояснити їх. Вони сховали їх у купі подисследований і статей, але якщо покопатися в них, то можна знайти один абзац, який проливає світло на походження загадкової ДНК.

Чого ж вони так бояться?

Отже, за словами вчених, є 4 можливих джерела чоловічої ДНК в жіночих мізках:

аборт, про який жінка не знала;

зниклий хлопчик-близнюк;

старший брат, передавшийся через кровообіг матері;

статеві зносини.

Враховуючи, що у 63% жінок в мізках виявлені клітини чоловічої ДНК, як ви думаєте, який варіант найбільш вірогідний? Перші три варіанти відносяться до дуже невеликого відсотка жінок. Вони ніяк не можуть пояснити показника 63%. А ось четвертий варіант — зовсім не рідкість.

Найчастіше вся справа в сексі

Це має дуже важливе значення для жінок. Кожен чоловік, чиї сперматозоїди ви засвоюєте, стає частиною вашого життя. Жінки, чиї мізки були препаровані для дослідження, були немолодими. Деякі носили в собі живу чоловічу ДНК понад 50 років.

Сперма складається з живих клітин. Коли вона потрапляє у вас, сперматозоїди пливуть і пливуть, поки не вріжуться в стіну, після чого чіпляються і зариваються в плоть. Якщо вони у роті, то запливають і пробираються у носові ходи, у внутрішнє вухо і за очі. Там вони проникають глибше. Вони потрапляють у кров і збираються в головному і спинному мозку.

Як у фантастичному фільмі, вони стають частиною вашого життя, і ви не можете від них позбутися. Тепер ви розумієте зміст і значення статевого акту?

РЕКЛАМА:
>
загрузка...