«Кварталівці» опублікували мініатюру про дивацтва Дмитра Добкіна: Мережа у захваті

Студія «95 квартал» і Володимир Зеленський опублікували пародію на одіозного українського нардепа від “Опозиційного блоку” Дмитра Добкіна.

Гумористи студії “Квартал 95” висміяли одіозного депутата від “Опозиційного блоку” Дмитра Добкіна. На офіційній сторінці студії в соціальній мережі Фейсбук з’явився відеозапис з сатиричною мініатюрою у виконанні коміка Володимира Зеленського.

У відеозаписі, яка була опублікована на офіційній сторінці студії в соціальній мережі Фейсбук, депутата Дмитра Добкіна спародіював відомий український комік Володимир Зеленський.

За сюжетом ролика, нардеп від “Опозиційного блоку” Добкін прийшов на інтерв’ю на відомий телеканал зі своєю колоною, за яку постійно ховався. Таким способом українські гумористи вирішили висміяти досить дивну поведінку, якою відрізняється Добкін.

Мініатюра «порвала» зал.

Користувачі Фейсбуку прийшли в повний захват від цього відео, яке зібрало масу позитивних коментарів і понад 160 тисяч переглядів.

До речі, минулого місяця українці могли спостерігати чергове відео з Ради, де Добкін-молодший знову дивував своєю поведінкою. 

Нагадаємо, в кінці 2016 року відео з Добкіним-молодшим, де він вкрай дивно поводиться в залі українського парламенту, викликало великий резонанс. Так, нардеп прямо в парламенті сховався за колоною в сесійній залі, щось засунув в рот і запив водою. Після цього чоловік сильно змінився і «пожвавився». Після цього Добкіна почали звинувачувати у вживанні заборонених речовин, але він все категорично заперечував, посилаючись на «стан здоров’я» і неврологію.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...