Як навчити підсвідомість вирішувати ваші проблеми: загляньте в себе

Ваша підсвідомість працює безперервно, поки ви пильнуєте, і поки ви спите.

Автор Thrive Global Бенджамін Харді доводить, що підсвідомість — зовсім не сліпа сила: їм можна управляти!, передає Ukr.Media.

«Ваша підсвідомість працює безперервно, поки ви пильнуєте, і поки ви спите», — Наполеон Хілл

Ваша підсвідомість ніколи не відпочиває і завжди знаходиться на чергуванні, тому що вона контролює ваше серцебиття, кровообіг і травлення. Вона контролює всі життєво важливі процеси і функції вашого тіла і знає вирішення всіх ваших проблем.

Те, що відбувається на підсвідомому рівні, впливає на те, що відбувається на свідомому рівні. Іншими словами, те, що відбувається всередині, навіть несвідомо, в кінці кінців стає реальністю. Хілл каже: «Підсвідомість перетворюється в його фізичний еквівалент самим прямим і практичним методом».

Отже, ваше завдання — націлити на підсвідомість результати, до яких ви прагнете. Крім того, ви можете підключитися до підсвідомості, щоб вивільнити приховані зв’язки і вирішення ваших проблем і проектів.

Ось проста процедура.

Десять хвилин перед сном

«Ніколи не лягайте спати без запиту до підсвідомості», — Томас Едісон

Це звичайна практика багатьох найуспішніших людей світу — навмисно спрямовувати роботу своєї підсвідомості під час сну.

Як?

Виділіть декілька хвилин перед тим, як лягти спати, щоб помедитувати і записати те, чого ви намагаєтеся досягти.

Задайте собі безліч питань, пов’язаних з цією справою. Якщо говорити словами Едісона, зробіть кілька «запитів». Напишіть ці питання і думки на папері. Чим більш конкретні питання, тим ясніше будуть відповіді.

Поки ви спите, ваша підсвідомість почне працювати над цими питаннями.

Через десять хвилин після пробудження

Дослідження підтверджують, що мозок, особливо префронтальна кора, найбільш активний та креативний відразу після пробудження. Ваша підсвідомість була розсіяною, поки ви спали, створюючи контекстні і тимчасові зв’язки. Творчість наводить мости між різними частинами мозку.

У недавньому інтерв’ю Тіму Феррису Джош Вайцкин — колишній шаховий вундеркінд і чемпіон світу з Тайцзіцюань — розповідає, які ранкові звички спрямовані на те, щоб виявити підсвідомі пориви та зв’язку, випробувані під час сну.

На відміну від 80% людей у віці від 18 до 44 років, які перевіряють свої смартфони протягом 15 хвилин після пробудження, Вайцкин йде в тихе місце, медитує і робить записи в щоденнику.

Він «звалює думки» щоденник протягом декількох хвилин. Таким чином, замість того, щоб приділити увагу вхідної інформації, як більшість людей, які перевіряють повідомлення, Вайтцкин зосереджується на вихідної інформації. Саме так він проникає у вищі сфери ясності, навчання і творчості — те, що він називає «кристалізованим інтелектом».

Якщо ви не досвідчений журналіст, ідею «скидання думок» може бути важко реалізувати. З мого досвіду, потрібно постаратися вільно спрямувати думки в напрямку до своїх цілей.

Розгляньте «запити», які ви звернули до своєї підсвідомості перед сном. Задайте собі безліч питань. Думайте про те, чого ви намагаєтеся досягти, і записуйте це. А насамперед з ранку, коли ваш мозок найбільш творчо налаштований, після його підсвідомого тренування під час сну, почніть записувати все, що приходить на думку про ці речі.

Я часто саме так знаходжу ідеї для статей, які збираюся писати. У мене з’являються ідеї про те, як я можу стати більш гідним чоловіком або батьком моїх трьох прийомних дітей. Мені стають більш ясні цілі, яких мені слід добиватися. Я отримую інформацію про людей, з якими мені потрібно зв’язатися, або про те, як я можу поліпшити свої нинішні стосунки.

Звичайно, вам треба попрактикуватися в цьому навику. Вам може знадобитися декілька спроб, перш ніж ви оволодієте ним. Але з часом досягнення творчих та інтуїтивних сплесків стане легким і автоматичним.

Висновок

«Людина не може безпосередньо обирати обставини, але він може вибирати думки і таким чином опосередковано, але твердо формувати обставини», — Джеймс Аллен

Ментальна творчість завжди передує фізичному творінню. Перш ніж будинок буде побудовано фізично, створюється план.

Ваші думки — це план життя, який ви будуєте крок за кроком. Коли ви навчитеся направляти своє мислення — і свідомо, і підсвідомо, — ви створите умови, які зроблять досягнення ваших цілей неминучим.

Ви — творець своєї долі. Ця проста звичка допоможе вам прояснити, куди ви хочете рухатися, і як вам туди потрапити.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...