“Не помітили…” На Львівщині, в страшних муках, помер 12-річний хлопчик через халатність лікарів

Батьки звинувачують медиків у смерті сина і вимагають розслідування.

У Львівській області через неточний і несвоєчасний діагноз лікарів померла дитина. Батьки 12-річного Романа Кулака звинувачують у смерті свого сина районних медиків і звернулися в прокуратуру і Міністерство охорони здоров’я для розслідування.

У сім’ї розповіли, що лікуючі лікарі довго не могли поставити хлопчикові діагноз. До колег з області медики звернулися, коли дитина вже була у критичному стані. Роман Кулак не дожив до свого 13-річчя два місяці.

“Коли вісім лікарів дивляться мого сина, і жоден з них не бачить явних симптомів хвороби, то страшно в таку лікарню потрапляти”, – розповів батько хлопчика Володимир Кулак.

Батьки відвезли сина на канікули до бабусі в село. Через чотири дні Роман поскаржився на погане самопочуття і болі в животі. Дитині викликали “швидку допомогу”. По приїзду медики виявили, що у хлопчика високий тиск і відвезли Романа в районну лікарню. З хлопчиком весь час перебувала його тітка Галина Кришовська. За її словами, лікарі запевняли, що це або отруєння, або тепловий удар, і цілком поширене явище серед дітей.

Однак хлопчикові було погано вже тривалий час і сім’я привезла Романа до Львова. У міській лікарні лікарі виявили у дитини заворот кишок. У Львівському “Охматдиті”, куди хлопчика доставили вже в критичному стані, лікарі провели кілька операцій. За життя Романа Кулака боролися п’ять днів. Районні лікарі стверджують, що зробили все можливе для порятунку дитини. За їх словами, на момент обстеження ніяких ознак патології у хлопчика не було. Обласні медики на захист колег відзначили, що заворот кишок був виявлений в такому місці, що побачити його було можливим лише за допомогою спеціальної апаратури.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...