Франківський виш презентували в Індії (ФОТО)

Із 7 по 14 липня проректор Івано-Франківського національного медичного унверситету з науково-педагогічної роботи доцент Кобець та начальник відділу міжнародних зв’язків доцент Осадець відвідали Індію.

Першим місцем зустрічі з майбутніми студентами франківського вишу була Національна столична територія Делі. Там представник університету презентували місто Івано-Франківськ, основні досягнення ІФНМУ, напрямки роботи, переваги над іншими медичними університетами України. Особливу увагу приділили умовам вступу до вишу громадянами індії.

Наступним місцем проведення семінару з майбутніми студентами було місто-столиця Патна штату Біхар у Північно-центральній Індії. Подальшу подорож продовжили до міста Лакнау — столиця штату Уттар-Прадеш, на півночі країни. У цьому місті провели семінар та зустріч з майбутніми студентами,  переглянули десятки документів індійських громадян, відібрали кандидатів з найкращими успіхами у навчанні в школах Індії для отримання медичної освіти в ІФНМУ.

Наступна зустріч з кандидатами на навчання відбулась у місті Дехрадун (столиця штату Уттаракханд). Там переглянули близько 50 документів про повну загальну середню освіту та відібрали кращих кандидатів на навчання.

Після 5-денної подорожі містами півночі Індії в столиці країни відбулась зустріч з представниками посольства України, пише прес-служба ІФНМУ.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...