“Потрібно підривати”: Надія Савченко зробила шокуючу заяву під час інтерв’ю на російському пропагандистському каналі

Не варто Україні намагатися зближуватися з Росією – аби потім не вирішувати, хто старший, а хто – молодший брат. Найкраще – бути добрими сусідами, передає Корупція.Інфо

Таку заяву зробила нардеп Надія Савченко у інтерв’ю відомому російському пропагандистському каналу.

“Давайте вже нарешті зрозуміємо, що краще бути добрими сусідами, ніж поганими братами. Іноді сусіди живуть краще, а в родині брати сваряться. Давайте не будемо зближуватися і намагатися об’єднуватися настільки, щоб потім вирішувати: хто брат старший, хто – молодший. І тоді, коли ми будемо рівними, у нас будуть дуже хороші відносини”, – так політик прокоментувала стосунки між росіянами та українцями.

Савченко нагадала, що не відмовляється від можливої участі у президентських виборах. За її словами, потрібно міняти політичну систему в Україні.

“Народ далі не витримає такої політичної системи, яка склалася в Україні. Справа не в Порошенку і не в Януковичу, справа не в Кучмі, Кравчуку та Ющенку. Справа в тому, що така система за 25 років утворилася завдяки всім цим людям і їхнім командам. Навіть якщо людина і хотів би зробити щось хороше зараз, у неї нема іншого вибору, окрім як йти по протоптаній дорозі. Ось дорогу потрібно підривати, змінювати. І тоді у нас країна поїде по-новому”, – додала народний депутат.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...