Знову сюрприз для водіїв: Рада підготувала сенсаційний законопроект про нові штрафи для автомобілістів. Дізнайтесь першими!

Днями до Верховної Ради подано законопроект № 6720 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо безпечного перевезення дітей в автотранспортних засобах), передає Корупція.Інфо

 

Цим документом пропонується накласти адміністративну відповідальність на водіїв, які ігнорують обов’язкову вимогу пункту 21.11 Правил дорожнього руху, що регламентує обов’язкове перевезення дітей зростом менше 145 см і віком до 12 років без використання спеціальних крісел. За подібне порушення народні обранці пропонують штрафувати на 255-340 грн.

Використання дитячих автокрісел дозволяє знизити кількість травм і смертність дітей на дорогах в 3,5 рази

Крім цього, пропонується закріпити обов’язковість використання дитячих крісел ще й на законодавчому рівні – внісши відповідні зміни в ст. 16 закону Про дорожній рух.

Свою ініціативу автори законопроекту пояснюють тим, що щодня в Україні ДТП гине до 20 осіб і понад 100 отримують тілесні ушкодження. При цьому чималу частку серед постраждалих становлять діти. Водночас згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, використання автомобільних крісел знижує смертність серед дітей в ДТП на 54%, а ризику отримання травм – на 70%.

За твердженням експертів, звичайні автомобільні сидіння і ремені безпеки не гарантують захисту пасажира, зріст якого менше 145 сантиметрів.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...