«Горошку на платті вночі не видно, хіба з ліхтарем», – криміналіст навела чергові докази у фальшуванні справи про вбивство Ірини Мукоїди

Експерт-криміналіст телепроекту «Слідство ведуть екстрасенси» Наталія Костильова на своїй сторінці у Faсеbооk продовжує публікувати результати власного розслідування у справі вбивства у Вишнівці на Тернопільщині 17-річної дівчини. Вона переконана, що у документах – протоколах та клопотанні про затримання підозрюваного дуже багато неточностей.

«І знову аналізую протокол огляду місця події і клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Василя Гнатюка у справі вбивства і зґвaлтувaння Ірини Мукоїди. І око натрапляє на цікавий нюанс. Зверніть увагу, шановна громадськість, на фото документів. У клопотанні фігурує «старший слідчий-криміналіст капітан поліції Кисіль С.В.» – це 2 липня 2017 року. А от в протоколі огляду місця події від 26 червня 2017 року він «майор поліції». А що сталося за тиждень?», – пише Наталія Костильова.

У коментарях користувачі соцмережі іронічно зауважують, що поліцейського «очевидно, понизили у званні за «оперативне розкриття справи» по гарячих слідах».

Окрім того, у експерта-криміналіста зі столиці виникає сумнів щодо правдивості і протоколу з місця огляду, і клопотання про застосування запобіжного заходу щодо підозрюваного. До прикладу, згідно із протоколом з місця огляду, плаття на дівчинці було рожевого кольору, а в клопотанні – біле в горошок, і вінок на голові.

«В протоколі допиту Василя Гнатюка взагалі диво – він, виявляється, вночі бачить краще, аніж військові у приладі нічного бачення! Він розгледів вночі не лише плаття дівчинки, але й горошок на ньому! Ми спробували о 1:40 ночі теж розгледіти горошок, знайшли подібне, як у Ірини, плаття, відійшли на 50 метрів, як сказано у протоколі допиту, і дивилися по черзі в усі очі. Однак, ані кольору, ані горошку не видно, навіть в притул не видно, якщо ліхтарем не освітити все тіло», – написала експерт.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...