А у вас ще не така зарплата? Рева приголомшив всіх українців цими цифрами

Через кілька років середня зарплата в Україні виросте до 11 тисяч гривень. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

За словами Реви, відразу після прийняття пенсійної реформи почнеться дискусія щодо введення накопичувального рівня пенсійної системи. Саме таке завдання поставив президент Петро Порошенко.

“Ми об’єктивно оцінюємо економічну ситуацію, і, я сподіваюся на те, що впровадження другого рівня пенсійної системи можливе почати в 2021 році.

Саме в 2021 році зрівняється пенсійний вік для чоловіків і жінок. За нашими прогнозами, до того часу середня зарплата має зрости до 11 тисяч гривень. А за сприятливих умов, можливо, і більше “, – зазначив міністр.

На його думку, старт впровадження накопичувального рівня буде залежати від того, наскільки успішно в країні будуть вирішені відповідні проблеми, мова йде, зокрема, про темпи детінізації економіки.

“Однозначно, що після зростання рівня заробітної плати в Україні – а це є в планах і розрахунках уряду – збільшаться і відрахування в бюджет, саме після цього можна буде вводити накопичувальний рівень. Адже з високої зарплати ці відрахування не будуть такими відчутними для людей, а значить – не буде і причин ухилятися від сплати обов’язкових внесків “, – додав Рева.

При цьому в Мінсоцполітики зазначили, що в солідарній системі відрахування до всіх необхідних фонди здійснює роботодавець, а в накопичувальній – кожен платить за себе сам, зі своєї зарплати.

Нагадаємо, раніше Рева також заявив, що осучаснення пенсій в затягнеться до 2021 року.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...