“Оце бидлота”: Російські туристки влаштували скандал з бійкою у В’єтнамі. Вони там такого накоїли!

Поведінка росіян на курортах не перестає дивувати весь світ У В’єтнамі росіянки влаштували сварку з працівниками готелю, а потім затіяли бійку.

 

Російські туристи все частіше воліють відпочивати за кордоном, замість проведення відпустки на окупованому Криму. Тепер росіян добре знають не тільки на курортах Туреччини або Єгипту.

Російські туристки приїхали відпочивати до В’єтнаму. І відразу ж на reception шокували поведінкою. Люди, що стоять поруч, зняли на відео конфлікт росіянок з співробітниками готелю і своїми співвітчизниками. Вони хотіли номер з видом на море і на найвищому поверсі. Але вільні номери були тільки на першому поверсі. За в’єтнамську співробітницю готелю вирішили заступитися інші дві російські жінки. Це призвело до суперечки між цими людьми.

Росіянки, абсолютно не володіючи англійською мовою, намагаються з криками щось пояснити співробітникам готелю, а потім вступають в конфлікт зі стоять позаду людьми. Нагадаємо, що в окупованому Криму з туристів вирішили брати нову “данину”.

РЕКЛАМА: