У Франківську півроку чужі люди навідують немовля, яке батьки залишили у лікарні (фото)

Іванофранківці уже кілька місяців відвідують маленьку дівчинку, яку залишили батьки в соматичному відділенні дитячої лікарні по вулиці Чорновола.

Юстинці 11 місяців, однак її зовнішність зовсім не відповідає віку. Дівчинка народилася з вагою 900 г, саме тому вона маленька і худенька. Лікарі запевняють, що розвивається дівчинка добре і повністю здорова. Проблема тільки в тому, що навідують її чужі люди, а не рідні, пише Місто.

Завідувач соматичного відділення Людмила Вітовська розповіла, що батьки Юстинки проживають в іншій області, вони від неї не відмовились, однак у лікарні не з’являються. Медсестра відділення каже, що декілька разів приходив батько, а мати — жодного.

“Дівчинка дуже позитивна, прагне уваги, любові, вона ж немає батьківського піклування”, —відзначила завідувач.

Наразі Юстинку відвідують небайдужі іванофранківці та працівники Служби захисту дітей. Приходять люди, які хочуть її удочерити, але це поки що це неможливо, адже дитина знаходиться в невизначеному статусі.

Восени повинен відбутись суд щодо позбавлення батьків дівчинки батьківських прав. До цього часу Юстинка буде знаходитись у лікарні.

У мережі фейсбук про дівчинку повідомила Людмила Кернична-Кедик, яка закликала франківців навідувати дівчинку. Франківці одразу ж відгукнулись і активно обговорюють потреби, які необхідні Юстинці.

Зокрема, кожен небайдужий може принести дівчинці необхідні їй речі:

підгузники (розмір 3);
одяг;
взуття 12 см;
вологі серветки;
ватні палички;
дитяче харчування “Малютка” для діток 6-12 місяців.
Юстинка знаходиться у соматичному відділенні №3 Івано-Франківської міської дитячої лікарні (3 пов.).

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...