Smart-квартири у Франківську. Розумна економія для різних типів сімей

Квартира-студія або ж розумний дім – так зараз називають smart-житло, яке уже декілька років має значний попит на українському ринку первинної нерухомості. Аналітичний центр «Благо» дослідив, які основні переваги такого формату помешкання для різних типів сімей.

Спершу з’ясуємо хто найчастіше купляє smart-квартири. Дослідження свідчать, що розумний дім найбільш популярний серед самотніх людей, молодих сімей і пенсіонерів. Самотні обирають таке житло через його функціональність, мінімалізм і невисоку вартість. Купити smart-квартиру для багатьох із них є вигідної альтернативою стандартній однокімнатній, яка зазвичай коштує дорожче.

Також вагомим плюсом є економія часу на облаштуванні помешкання. Вільне планування дозволяє в короткі терміни підготувати квартиру для комфортного проживання в сучасному стилі – такому, як лофт.

Що ж стосується молодих сімейних пар, то вони обирають smart-житло через продуманість кожного квадратного метра.Про це зазвичай дбають дизайнери забудовника. Їхня робота зводиться до того, щоб зробити все можливе, аби простір можна було облаштувати найбільш функціонально. Як результат, у помешканні немає зон, які б не використовувались.

Зараз у багатьох сімей, які досягли пенсійного віку, також виникає необхідність купити smart-квартиру. Цей сегмент покупців приваблює доступна вартість та економія на комунальних послугах за рахунок компактного метражу. Маленька квартира легко опалюється та не потребує великих енерговитрат.

Можна купити квартиру формату smart і в Івано-Франківську. Наприклад, у районі Manhattan споруджуються сучасні будинки з розумними домівками одно- та двокімнатного планування.

Джерело.