Подробиці смертельної ДТП на Прикарпатті: одна дитина залишилася сиротою, а двоє – напівсиротами(фото+18)

Сьогодні, 9 серпня, на Прикарпатті трапилась дорожньо-транспортна пригода з фатальними наслідками.

В смт. Більшівці Галицького району близько 08.30 автомобіль потрапив під потяг.

Як повідомили в Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області, відбулося зіткнення пасажирського поїзда Київ -Ворохта та легкового автомобіля “ВАЗ-2106”. Після зіткнення поїзд ще близько одного кілометра тягнув автомобіль, поки не зупинився.

Внаслідок ДТП загинуло четверо людей.   Як стало відомо “Галицькому кореспонденту” з власних джерел, загинуло подружжя з двома маленькими дітьми – 3 і 4 роки. Сім’я проживала в смт. Більшівці Галицького району. Ще вчора діти були у дитячому садочку.

Чоловікові було 37 років, а жінці – 35. Для обох це був уже другий шлюб. Від першого шлюбу у жінки є син-семикласник, який тепер залишився круглою сиротою, адже батько помер раніше. У загиблого чоловіка від першого шлюбу було двоє дітей.

За словами очевидців, автомобіль їхав з смт Більшівців, однак переїхавши залізничний переїзд, водій розвернувся і їхав назад в селище. У поліції “Галицькому кореспонденту”  також повідомили, що автомобіль рухався в смт Більшівці. Зараз машиніст має пройти освідчення на алкоголь, а потім буде уже давати свідчення.

РЕКЛАМА: