Ціни «захмарні» та ще й не доливають: відпочивальники обурені якістю послуг на відомому курорті в Карпатах

У спільноті «Наш Івано-Франківськ» користувачі написали про заклади харчування на відомому курорті «Буковель». Мов йде про бари, де продають пиво. Мало того, що за ціною, якої ніде немає – 45 грн за півлітри, так ще й не доливають.

«Буковель – відпочинок по-українськи. А за відпочинком, звісно, ми не зауважуємо, що у всіх забігайлівках на озері Буковеля підсовують замінну тару: продають пиво 0,5 л в тарі 04,75 л, недолив загалом становить біля 100 г, оскільки в такий бокал не доливається по вінця. Це ж як треба не любити свій народ, щоб ставити 500% націнку і ще на 20% дурити на об`ємі. Пиво вартістю 45грн. = 1,5євро, дорожче ніж в Болгарії і майже так само як в Хорватії, Чорногорії (2 євро)! Бармени визнають не відповідність тари. Для експерименту перевірено в двох генделиках, пропонують долити… і кажуть, за тару відповідальність несе директор…», – йдеться у дописі.

Окрім того, в коментарях користувачі соцмережі додають, що «таких цін, як на «Буковелі», немає у світі. Де таке бачено, щоб чай з пакетика коштував 75 грн.?».

РЕКЛАМА: