“Гвалтували на очах купи людей…”: Те, що зробили з паралімпійцем в метро сколихнуло всю Україну. Від подробиць ви онімієте…

Житель Києва Дмитро Щебетюк вразив соцмережі розповіддю про те, як живеться людям з інвалідністю в столиці, зазначивши, що його “публічно згвалтували” працівниці метрополітену на станції Арсенальна.

Відповідну заяву Щебетюк опублікував у Facebook.

“Спочатку одна працівниця станції запитала чи потрібна мені допомога. Я відповів, що не треба, сам впораюся. Як з-за спини інша працівниця, посміхаючись до вух перегороджує мені вхід зі словами – А не пущу! І не пускає”, – пише він.

За словами Щебетюка, після цього прийшла “тітка в помаранчевому жилеті” і почала тягнути його спиною назад до ескалатора.

“Я намагався пояснити, що мені потрібен контроль над ситуацією, хоча б до ескалатора самому доїхати, але їй було все одно. Вона тягнула мене далі. Я ніколи в житті не відчував такої безпорадності. Мою гідність повільно гвалтували на очах купи людей, а я не міг ніяк їй протистояти”, – зазначив житель Києва.

“Я не міг нікому дивитися в очі. І це був не сором, а щось гірше. Так я з нею проїхав перший довгий ескалатор. Сильно пригнічений, втекти не встиг. Це повторилося і на другому”, – пише він.

Після чого Щебетюк із різкою заявою звернувся до комунального підприємства “Київський метрополітен”.

“Що за х***я?! Скільки ви мене ще будете ї**ти?! Легше автостопом по селах, ніж кілька станцій метро в столиці. Ваші правила з надання послуг пасажирам з інвалідністю забирають час і вбивають бажання жити”, – написав він.

Відповідне звернення Щебетюка викликало значний резонанс в українському сегменті соціальних мереж. Станом на ранок вівторка, 15 серпня, пост киянина набрав понад 750 лайків, 150 репостів і близько 100 коментарів.

РЕКЛАМА: