США перестануть допомагати Ірану в разі звернення до Росії

Американські військові не зможуть проводити операції в Іраку, якщо там будуть діяти військові з Росії, сказали у Вашингтоні.

1700669

Влада США припинить надавати допомогу Іраку, якщо Багдад попросить Росію про участь у боротьбі з “Ісламська держава” на своїй території. Про це заявив глава об’єднаного комітету начальників штабів армії США Джозеф Данфорд, передає Reuters.

Данфорд розповів журналістам про свій візит до Іраку, в ході якого він провів зустріч з прем’єр-міністром країни Хайдером аль-Абаді і главою Міноборони Халедом аль-Обейді.

“Я заявив про те, що нам буде дуже важко надавати необхідну Вам допомогу, якщо росіяни також будуть в цьому брати участь”, – повідомив Данфорд.

За його словами, американські військовослужбовці не зможуть проводити операції в Іраку у випадку, якщо там паралельно діятимуть військові з Росії.

У відповідь аль-Абаді і аль-Обейді, за його словами, заявили, що не зверталися до Москви за допомогою, а також запевнили, що з боку Росії не надходило пропозицій провести операцію в Іраку.

РЕКЛАМА: