Мати не помічала…Чоловік жорстоко ґвалтував та залякував малих дітей. Ця історія доводить до сліз

Поліція Києва розшукує 46-річного Олександра Пронченка за ґвалтування 10-річних сина та доньки своє співмешканки.

18 серпня 2017 року з метою затягування досудового розслідування і перенесення судового розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваний припинив спілкування зі слідством і зник в невідомому напрямку. Про це повідомляє відділ комунікації столичної поліції.

“Слідчим відділом Шевченківського управління поліції столиці проводиться досудове розслідування за фактом насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчиненого щодо малолітніх у кримінальному провадженні. Провадження розпочате в квітні 2016 року”, – повідомляється.
Чоловік, користуючись відсутністю співмешканки, погрожував дітям фізичним насильством, після чого задовольняв статеву пристрасть. Все відбувалося, поки мати дітей не впізнала про злочини.

Поліція Києва звертається до громадян, які мають будь-яку інформацію про місце перебування Пронченко Олександра Сергійовича, звернутися до Шевченківського управління поліції або зателефонувати по 102. Анонімність гарантується.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...