“До п’яти років…”: Саакашвілі буде заарештований! Львівська поліція приголомшила всю Україну

Українська поліція порушила кримінальну справу за фактом незаконного перетину колишнім президентом Грузії Михайлом Саакашвілі і його прихильниками кордону України, повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Напередодні ввечері Саакашвілі, якого президент України Петро Порошенко позбавив українського громадянства, а також кілька сотень прихильників політика прорвали прикордонний кордон, щоб потрапити з боку Польщі на територію України.

“Сьогодні, 11 вересня, поліція Львівщини за фактом подій поблизу пункту пропуску на українсько-польському кордоні Шегині внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального злочину по ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України “, – йдеться в повідомленні на сайті МВС.
За даними поліції, за це передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.
Поліція не повідомила, скільком учасникам зіткнень на кордоні можуть бути пред’явлені звинувачення.

Порошенко в липні позбавив громадянства гузинського політика якого запросили в українську політику заради боротьби з корупцією, Саакашвілі, який на той момент перебував за кордоном.

Саакашвілі, який прославився ліберальними реформами в Грузії, отримав громадянство два роки тому з рук Порошенко, який назвав його другом України і призначив губернатором Одеської області.

Через півтора року Саакашвілі зі скандалом покинув пост, звинувативши оточення президента в корупції, а потім повідомив про створення партії, яка буде домагатися дострокових парламентських виборів, заради боротьби з корупцією і зміни еліт, назвавши останніх “покидьками”.

РЕКЛАМА: