Один возив, другий охороняв, третій… В Одесі накрили “домашній бордель”. Те, що там витворяли, віднімає мову

В Одесі накрили банду сутенерів, які організували бордель.

Сьогодні близько 6-ї години ранку в рамках розслідування кримінальної провадження у ч. 2 ст. 303 КК правоохоронці припинили діяльність злочинної групи в складі чотирьох жителів Одеської області, які займалися сутенерством та звідництвом.

Про це повідомили в прес-службі Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми.

За даними відомства, організатор зняв квартиру в центрі міста, підшукав жінок, які дали згоду надавати сексуальні послуги за грошову винагороду, розмістивши відповідну рекламу в Інтернеті. Організатор борделя підшукав ще трьох осіб, розподіливши обов’язки між ними: один відповідав за охорону і перевезення повій, адміністратор здійснювала прийом на роботу повій, забезпечувала їх прибуття на виклики клієнтів, а ще одна жінка поєднувала проституцію і ведення бухгалтерії – збирала зароблені гроші у своїх колег і вела відповідний облік.

«Організатором і учасниками групи було введено суворе дотримання правил і дисципліни серед повій, зокрема існувала система штрафів, постійне залякування і психологічний примус до заняття проституцією. 50% зароблених повіями грошей сутенери забирали собі », – йдеться в повідомленні відомства.

Всі члени злочинної групи в даний час затримані. Організатору ОЗУ і адміністратору оголошено підозру в скоєнні сутенерства. Обраний судом запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Під час проведення санкціонованих обшуків виявлено та вилучено: пістолет і револьвер травматичної дії (без необхідних дозволів), комп’ютерну техніку, банківські картки та мобільні телефони, а також копії документів співробітниць контори.

В ході слідчих дій затримали і допитали 6 жінок, які були залучені в заняття проституцією.

Досудове розслідування триває.

РЕКЛАМА: