Наречена Козловського пішла від співака і роздяглася

Про розставання з артистом Раміна Эсхакзай повідомила у своєму Инстаграме, де похвалилася пікантною фотосесією.


Спочатку було публічне оголення – кохана Козловського і колишня учасниця шоу “Холостяк” продемонструвала груди, знявшись в ню-сесії для журналу Playboy, передає Ukr.Media. Нічого особливо кримінального в цьому немає, адже, як відомо, Раміна – модель. Однак, коли в моделі є наречений, починаються питання.

Як виявилося – нічого не думає, про що нам і повідомила директор Віталія, повідомивши, що пара розлучилася і тепер кожен може робити що хоче. А сам Козловський поки ситуацію не коментує.

Нагадаємо, що заручини Рамини і Віталія відбулася в березні цього року. А до цього пара зустрічалася рік. За розповідями друзів Козловського,останнім часом відносини між ними були напруженими.А ініціатива розриву належала Рамине, яка обрала кар’єру сімейного життя.

Це підтвердила і сама дівчина, написавши в соцмережі:”…Ми більше не разом, ми розлучилися. Це складне рішення прийняла я. Причиною стала моя неготовність до створення шлюбу. Відразу хочу вберегти себе від наклепів з боку преси і напишу, що причина розлучення не в зрадах і не в таких негативних моментах… Отже, ми поки що взяли паузу у відносинах. Як буде далі – час покаже”.

Все ясно, єдине ріже очі – на початку визнання Раміна пише, що категорично розлучилася з Віталієм, а у фіналі повідомляє, що вони “взяли паузу у відносинах”.

Що сказати, ми дуже розраховували погуляти на весіллі у Козловського. Але не склалося. Зате 32-річний епатажний співак знову завидний холостяк!

РЕКЛАМА: