У Долині невідомі вбили тварин (фото 18+)

У Долині впродовж минулого тижня знайдено отруєними декількох собак і котів.

 

Про це повідомив у групі Долина Live місцевий житель Богдан Гнот. Він зауважив, що впродовж тижня було отравлено троє собак і декілька котів, це все відбувалося на очах у дітей та їх батьків, які бачили, у яких страшних муках помирали тварини. З слів очевидця це справа рук двох чоловіків у спецодязі, які зникли у не відомому напрямку. Собаки ж померли через 4-5 годин, інформує ГК.

“Якщо хтось знає, хто травить бідних собачок або котиків, або хто став очевидцем цієї події, повідмляйте на лінію 102”, – закликає долинянин.

 

Окремо чоловік звернувся до тих, хто знищує тварин. Закликав їх зупинитися і добровільно написати заяву в правоохоронні органи. Від себе також звернувся в поліцію, щоб ті відреагували на ситуацію. До слова, 1 серпня цього року Президент підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження гуманного ставлення до тварин». Крім того, статтею 299 Кримінального кодексу України передбачено, що жорстоке поводження з тваринами, вчинене з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, або щодо двох і більше тварин, карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

РЕКЛАМА: