Івано-Франківськ: у 13-ій школі нова хвиля насильства серед учнів, діти бояться іти до туалету

Вранці 14 вересня в івано-франківській школі №13 зібралися півтора десятка батьків учнів третього класу, котрі схвильовані новою хвилею насильства у навчальному закладі.

Кореспонденту вони пояснили, що минулого тижня та вчора восьмикласник Юрій побив трьох їхніх дітей. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Минулого тижня восьмикласник побив у туалеті одного хлопчика з нашого класу. Двоє інших учнів молодшої школи були свідками, розповіли про це вчительці. І вчора він їм помстився. Одного хлопчика ззаду підніжкою повалив на землю і копав. Іншого догнав і душив. Від соціального педагога ніякого результату немає. В школі кажуть, що діти самі провокують, показують різні жести. Одна дитина в лікарні з травмами живота”, – розповіла матір одного з школярів.

 

Батьки зізнаються, що діти перелякані, неохоче розповідають про ці випадки батькам, бо бояться помсти агресора.

“Діти бояться ходити до школи, в перерві не виходять в коридор, в туалет по двоє ходять під час уроків, але і це не допомогло”, – ділиться ситуацією інша матір.

Агресором виявився школяр, який вже є фігурантом інших резонансних бійок у цьому навчальному закладі. Саме він став жертвою на скандальному відео, яке поширилося на всю Україну у червні цього року. Відомо, що він при живій матері мешкає в сім’ї своєї старшої сестри, яка взяла над ним опікунство.

 

Батьки написали заяви та скарги адміністрацію школи, в Департамент освіти і науки та поліцію.

Директорка ЗШ №13 наразі на лікарняному, журналісти поспілкувалася із заступником школи із виховної роботи Ярославом Костівим. Він переповів слова Юрія, котрий пояснив, що в туалеті йому показали середній палець, і він помстився молодшим дітлахам. Хлопець є на контролі школи і правоохоронців, але освітянин зізнається, що дати раду з ним не можуть.

“Міліція нічого не може зробити, то що школа зробить?Ми в рамках, і крикнути не можна на дитину, можемо переговорити, посилити нагляд за дітьми. Кого я тільки не викликав до нього…”, – каже завуч з виховної роботи.

Разом з тим Костіву здається, що хтось системно виставляє школу у “бандитському світлі”, хоча дитячі бійки є у всіх навчальних закладах.

РЕКЛАМА: