Поліція Прикарпаття просить упізнати труп чоловіка. ФОТО +16

Яремчанське відділення поліції Надвірнянського відділу поліції в Івано-Франківській області встановлює особу невпізнаного скелетованого трупа чоловічої статі.

Трупи чоловіка року виявили  22.06.2017 рокуу лісовому масиві неподалік ресторану «Батьківський Поріг» що в с. Яблуниця Яремчанської м/р Івано-Франківської області. Проце повідомляє WestNews з посиланням на “Яремчанський вісник”.

Прикмети: віком 30-50 років, зріст 173 см, обхват голови 55 см, на нижній щелепі наявний другий зуб зліва.
На момент виявлення трупа на ньому був одяг: куртка спортивна зі синтетичної тканини синього кольору, яка застібається по середині поверхні на пластмасовий замок з блискавкою, два светри з напівсинтетичної тканини сірого кольору, верхній светр має на передній поверхні пластмасовий замок, сорочка у клітинку сірого та темно синього кольорів, штани з напівсинтетичної тканини синього кольору та нижні спортивні темні штани.

Неподалік трупа було виявлено пару резинових шльопанців чорного кольору, пару зимових шкарпеток чорного кольору та кепку білого кольору.
Оглядом місця події за участю експерта-криміналіста та судово-медичного експерта слідів насильницької смерті не виявлено.

У разі отримання будь-якої інформації, під час перевірки в найкоротший термін повідомити про результати за адресою: м. Яремче, вул. Руднєва 13, Яремчанське ВП Надвірнянського ВП ГУНП, тел. 0343422272. або 098-70-74-904,068-64-81-193.

РЕКЛАМА: