Запасаємось теплими речами… Такої зими, як майбутня, на Землі не було вже 100 років

Кліматологи попереджають… зміни торкнуться не тільки України, а й всієї Європи.

Вчені-кліматологи європейських країн передбачають, що майбутня зима буде найхолоднішою за останні 100 років, передає Ukr.Media. Зміни торкнуться не тільки України, а й всієї Європи.

Про це повідомляє “Стіна”. Зміни клімату вже спостерігаються на планеті. Наприклад, в Ірландії вже цього тижня температура опуститься нижче нуля. Але така погода нехарактерна у вересні не характерна для цього регіону.

Вчені розповіли, що це не пов’язано з глобальним потеплінням. Земля просто переходить в новий кліматичний цикл.

Тому у найближчі роки теж не варто чекати м’якої зими з дощами. Тепер холоднішати буде вже в листопаді, а морози будуть “справжніми”. У грудні, за прогнозами, стовпчики термометрів стабільно будуть опускатися нижче -5 градусів.

Вже цією зимою знизиться сонячна активність. Останній раз такі зміни спостерігали в 50-х роках минулого століття.

Зими буде сніжною не тільки в Європі, де до цього звикли, а й в Азії. У цьому регіоні він був великою рідкістю багато десятиліть поспіль.

Британський кліматолог Джеймс Медден порадив європейцям насолоджуватися останніми теплими днями в цьому році. У жовтні, за його словами, осінь вважатиметься пізньою.

“Дощі, сніг, колючий сильний вітер, низькі температури. Запасайтеся теплим одягом і по можливості утеплюйте будинки. Зима буде довгою”, – підсумував експерт.

Зміни клімату спровокує різке підвищення температури в Тихому океані. Вона вже піднялася на один градус. Через це над Європою утворилися крижані арктичні повітряні маси.

Холодний вітер буде звичайним явищем на всьому європейському континенті. В Україні стане повсякденним явищем температура в -25 градусів в січні і лютому.

РЕКЛАМА: