Жителі вулиці Карпатської розповідають про відстріл дворових собак на очах у дітей

На вулиці Карпатській невідомі вбили собак. Вистрілили в дворових улюбленців серед білого дня, коли на майданчику гралися діти.

Про це у фейсбук написала жителька двору на вул. Карпатській Ірина Антоняк.

У коментарях МІСТУ вона розповіла, що собаки жили у дворі тривалий час, адже тут і народилися. Діти постійно гралися з ними й тварини були дуже лагідними. Крім того, чотирилапі мали кліпси, адже попередньо мешкані дому подбали про їхню стерилізацію.

Відстріл собак трапився серед дня, коли у дворі не було дорослих. Як розповідають свідки, з білого мікроавтобуса вийшли невідомі люди і почали бити тварин по ногах, потім стріляти. Чим саме, вони не зрозуміли, адже двох собак, в яких влучили, ці люди забрали з собою, ще одну залишили помирати у дворі. Дві собаки змогли врятуватися.

Ірина пояснює, що на собаці, яка померла у дворі на руках дітей, було видно слід крові, проте після вистрілу вона змогла пробігти ще кілька метрів. Мешканці двору припускають, що це могла бути отрута.

Жильці викликали поліцію й розповіли те, що трапилося. Також повідомили про цей випадок волонтерів.

Ірина Антоняк розповідає, що картина була настільки жахлива, що одна дівчинка навіть зомліла від побаченого.

Тварини постійно супроводжували її до школи й вона дуже засмутилася, коли стала свідком їхнього жорстокого вбивства, – каже Ірина.

Патрульні факт виклику підтверджують, проте кажуть, що дорослі не були свідками цієї історії. Видимих слідів від поранень на тілі мертвої собаки також не виявили.

РЕКЛАМА: