Обережно! Як українські фармацевти “розводять” клієнтів

“Є у нас тут в одній аптеці фармацевт, яка, мабуть, вважає, що всі покупці – ідіоти. І все, що вона рекомендує – то аксіома, і оскарженню не підлягає, ні в якому разі”, – пише на своїй сторінці в Фейсбук Ольга Губенко, передають Патріоти України, і продовжує:

“Сьогодні зайшла купити звичаний фармацетрон.

І, по-перше, вона мені “пробиває” “Фармацитрон-форте” без моєї згоди, бо звичайного немає. А цього також лишився останній пакет.

Далі пропонує мені супер-аналог “Мультигрип”.

І пояснює: “Це новий європейський препарат, дуже хороший, він ще не встиг зіпсуватись…” і ще купа епітетів… Зауважу, по ціні цей аналог, звичайно дорожчий.

Далі запитую:

– “А чим саме він кращий: там дозування діючих речовин більше чи як?”

– “Так, більше, – відповідає фармацевт, –Ну це ж новий препарат, європейський (!!!!), ХОРОШИЙ!”.

Коли я розплачувалась і оглядала склад, виявилось, що у дешевшому “Фармацитроні-форте” на 150 мг парацетамолу більше, а не менше, склад інших речовин – ідентичний абсолютно!

На моє питання – чому у цьому супер “Мультигрипі” менше діючих речовин, а на більше, вона відповіла геніальну
фразу:

– “Це щоб шлунок не псувати, це спеціально так підібрали! От ви спробуйте і потім зрозумієте!”.

Цікаво, що саме я повинна зрозуміти??! Що ця жінка мене за ідіота тримає. Що вона сама собі суперечить аби отримати бонуси від торгових представників бренду?

До того ж, країна виробників у препаратів ідентична – Канада, навіть місто однакове.

Так що фішка з “європейським” також неактуальна. З таким сервісом і знанням продукту краще б вона щось інше продавала, бо від деяких препаратів наше життя залежить, а у когось в очах тільки “зелененькі” миготять…”

РЕКЛАМА: