У Франкіську нещадно боряться з корупцією: матір-одиначку оштрафували за хабар

Очевидно, що правосуддя Івано-Франківська веде нещадну боротьбу з корупцією. Днями судді прийняли рішення оштрафувати матір двох дітей.

Жінку звинувачують у виплаті хабаря за отримання довідки про доходи, яка була необхідна для оформлення соцдопомоги.

Із матеріалів справи відомо, що 7 вересня в офісі страхової компанії “Омега” жінка запропонувала заступнику директора 1000 гривень за вирішення видачу необхідного документа. Посадовець відмовився та викликав правоохоронців.

В залі суду жінка розповіла, що виховує двох малолітніх дітей, проживаючи в орендованій кімнаті в гуртожитку. Сімейний бюджет складає 1900 гривень у місяць – допомоги на дітей. Чоловік живе окремо й матеріальної підтримки від нього ні діти, ні дружина не отримують.

Через скрутне матеріальне становище хотіла оформити у соцслужбі допомогу як малозабезпечена сім’я. Проте, для отримання такої допомоги слід було надати довідку про доходи за останнім місцем роботи.

Знайомі їй порадили звернутися за такою довідкою в страхову компанію.

7 вересня вона прийшла до страхової компанії та звернулася до заступника директора Івано-Франківського відділення з просьбою видати їй довідку про доходи. Для цього передала йому паспорт, в який поставила 1000 грн. Після чого посадовець і викликав поліцію.

У скоєному жінка розкаялася та просила суворо її не карати.

Суд визнав її винною і призначив 2550 гривень штрафу. 1000 грн, які жінка пропонувала як хабар, конфіскували в дохід держави.

РЕКЛАМА: