Вийди за мене. Франківців закликають долучитися до маршу за права тварин

В Івано-Франківську марш стартуватиме о 12:00 від готелю “Надія”.

“Захистити свої права не здатні циркові леви, єноти з притравочних станцій і норки з хутряних ферм. Вийти на марш не можуть і лосі, яких планують знову відстрілювати. Вони просять про допомогу. Вийдемо за них? Долучайтеся до флешмобу! Постіть фото своєї тварини із надписом “Вийди за мене”! З цих же слів розпочинайте пост #маршзатварин. На фото Госпожа Пчьоліта, яка була підібрана волонтерами на трасі. Тепер вона вже більше 2 років живе зі мною“, – закликає до участі у акції франківська патрульна Олена Біла.

15 жовтня о 12.00 год. в різних куточках України розпочнеться акція на підтримку тварин. Користувачі соцмереж публікують фото своїх улюбленців, підопічних бездомних тварин з тегом #вийдизамене та розповідають історії жорстокого поводженні із тваринами.

До всеукраїнської акції приєднаються і франківці. У Івано-Франківську марш стартуватиме о 12:00 від готелю “Надія”, пройде по “стометрівці” та фінальна позиція – Вічевий майдан. Долучитися до акції запрошують всіх охочих.

“Ми вийдемо для того, аби покласти край знущанням над тваринами в цирках і сфері розваг, закликати владу впровадити дієві механізми боротьби з живодерами та садистами, звернути увагу українців на експлуатацію тварин у всіх сферах людської діяльності, у тому числі в харчовій промисловості та моді”, – повідомляють організатори.

РЕКЛАМА: