Кілька крапель цього препарату видалять всі бактерії в роті, вибілять ваші зуби, усунуть неприємний запах!

Універсальний і копійчаний засіб!

Кілька крапель цього препарату видалять всі бактерії в роті, вибілять ваші зуби, усунуть неприємний запах!, передає Ukr.Media.

Універсальний і копійчаний засіб!

Перекис водню є одним з найбільш корисних речовин. Це дуже дешевий продукт.

Можливо, саме тому він отримав «штамп» небезпечного продукту, який, безумовно підтверджують ті, хто не хоче, щоб його використання стало популярним.

У всякому разі, коли хтось люто критикує перекис водню — і навіть якщо він показує «надійні» джерела, слідкуйте за оновленнями. Особливо ви є шанувальником натуральної медицини.

Перекис водню була розроблена в 1920-х роках вченими для боротьби з проблемами інфекції і гангрени у солдатів під час Першої світової війни.

В 3% -ном розчині він є одним з найбільш ефективних дезінфекційних засобів.

Недорогий і простий у використанні продукт конкурує з іншими, розробленими фармацевтичними лабораторіями та побутовими та лікарняними дезінфікуючими галузями. Тому комерційного інтересу до його використання у великих масштабах немає.

Деякі з найбільш ефективних способів застосування перекису водню:

1. Зберігання зубних щіток у розчині пероксиду водню позбавить від бактерій, які викликають гінгівіт та інші проблеми ротової порожнини.

2. Невелика кількість перекису водню дезінфікує поверхні краще, ніж будь-який інший продукт. І відмінно підходить для використання на кухнях і ванних кімнатах.

3. Застосування перекису водню на стопах і нігтям позбавить від проблем з шкірою і усуне грибки.

4. Застосовується до ран (кілька разів на день), запобігає інфекції і допомагає в загоєнні. Це підтверджують численні випадки регресії гангрени з її використанням.

5. Для усунення плям і прищів на обличчі перекис водню чудова.

Кожну ніч, коли ви лягаєте спати, покладіть на 20-2 хвилин ватний диск, змочений перекисом водню. Якщо застосовувати регулярно — ви побачите відмінні результати.

6. Змішайте розчин перекису водню в рівних кількостях з чистою водою і можна капати в носі при застуді та синуситі по 2-3 краплі в кожну ніздрю.

Це вбиває мікроби та інші шкідливі мікроорганізми.

7. П’ять крапель на кожне вухо запобігають появі грипу та інших респіраторних проблем. Просто капає краплі в одне вухо і почекайте п’ять хвилин. Потім повторіть процедуру з іншим вухом.

8. Перекис водню є природним антисептиком і тому може використовуватися для дезінфекції рук.

9. Якщо ви хочете якісно вимити свіжі фрукти і овочі, помістіть їх в ємність, повну холодної води і додайте 50 мл перекису водню.

Дайте їй діяти близько 15 хвилин, а потім промити чистою водою для видалення бруду, воску (особливо з фруктів, таких як яблуко і лимон) та інших забруднюючих речовин.

10. У вашого вихованця є які-небудь травми? Перекис водню також може бути використана для лікування ран тварин. Рана загоїться набагато швидше.

11. У вас є риніт або синусит?

Не може дихати добре? Зробіть саморобний назальний спрей, об’єднавши 1 столову ложку перекису водню і 100 мл чистої, фільтрованої води. Потім просто трохи розпорошуйте в ніздрі протягом дня.

12. Ви хочете природним чином відбілити зуби?

Зробіть рідину для полоскання рота: додайте 1 столову ложку перекису водню в склянку теплої води. Це засіб для полоскання рота має тривати 30 секунд. І це можна робити щодня.

На додаток до усунення всіх мікробів в порожнині рота, вона відбілює зуби і бореться з неприємним запахом з рота.

РЕКЛАМА: