“Нам пох*й, ми “труповозка”: Як працівники “медичної” допомоги на зупинку без виклику реагували

Інцидент трапився з журналістом інформаційного агентства Корупція.Інфо

“Вчора трапилась зі мною така неприємна ситуація. Йду по Коперника напроти головного відділення Укрпошти, лежить на тротуарі чоловік, (явно п’яний). Викликав поліцію, поки вони їхали (пів години) побачив, що їде машина медичної допомоги, я зупинив її рукою, відкрилось вікно, подивились, що позаду мене людина лежить і сказали:

– Що ти хочеш – з криком запитав пасажир біля водія?
– Людині погано, що робити, я вже викликав поліцію.
– Нам пох*й, ми “труповозка”, нам в морг його везти?
– А чого ви мені хамите?
– Я ще і в ї*ало можу дати? – двері закрились і машина поїхала.

Ось так зі мною поспілкувались працівники медичної допомоги.
Встигши сфотографувати номер машини, я стояв в ступорі, позаду мене лежала людина, яка при такій температурі до ранку би замерзла (навіть якщо він себе до такого довів, він всеодно людина), хлопець з дівчиною, які спостерігали за цією ситуацією сказали:

– В нашій країні легше просто померти.

І дійсно, тоді б це “хамло” яке кричало на мене просто виконувало б свою роботу. Чи я чогось не розумію, чи це не такі ж працівники швидкої медичної допомоги? Принаймні наліпки на машині вказували на це. Реакція полісменів? Коли вони приїхали, по емоціях і спілкуванню було помітно, що “няньчитись” з п’яною людиною їм не хотілось, проте вони мовчки виконували свою роботу, подякувавши за дзвінок. І знаєте, страшно і лячно.

Коли ми так гучно кричимо на наших політиканів, ми моментами забуваємо, що ми власними руками даємо їм карт – бланш на те, що відбувається. За захлопнутими дверима. За криками “Нам пох*й…”

 

РЕКЛАМА: