У Коростені 60 рятувальників витягли з дому жінку вагою 370 кг, щоб поїхала лікуватися

У Коростені Житомирської області 60 рятувальників транспортували хвору жінку вагою понад 370 кг до карети швидкої допомоги.

Протягом 2 місяців рятувальниками спільно з Центром екстреної медичної допомоги “Олеся” з Дніпра розробляли план транспортування хворої жінки з Коростеня на лікування за кордон.Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

39-річна Оксана страждає “слонову хворобу” і на сьогодні її вага складає вже понад 370 кг.

Жінці запропонували лікування у м. Хінтерцартен у Німеччині.

Спершу необхідно було транспортувати жінку з квартири до машини “швидкої”, тож медики звернулися по допомогу до місцевих рятувальників.

Через вхідні двері помешкання винести Оксануне вдалося, адже двірний отвір виявився завузьким.

Коростенські рятувальники спільно з медичним центром виготовили спеціальний пристрій та засоби, а одне з місцевих підприємств надало вивантажувач.

Квартира Оксани розташована на першому поверсі двоповерхового будинку.З його допомогою якого 60 чоловіків особового складу 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини транспортували хвору через вікно квартири на вулицю.

Рятувальна операція тривала понад 2 години. Жінку помістили в автомобіль швидкої допомоги, який має доставити її на лікування до Німеччини.

Частини тіла людини зі слоновістю настільки набухають, що змінюють пропорції тіла.Слоновість (елефантіаз або слонова хвороба) – хронічне потовщення шкіри та підшкірної жирової клітковини, що супроводжується застоєм лімфи.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...