Жертв змусять вибачитися перед Зайцевою: розгорається скандал

Користувачі соціальних мереж обурені рішенням суду, який заарештував водія «Таурег» Геннадія Дронова, що є учасником жахливої харківської ДТП.

Вони вважають, що таким чином намагаються «відмазати» Олену Зайцеву, переклавши провину на іншого учасника смертельної аварії. Рішення суду вважають несправедливим.

«Світлофор теж посадять?», «Ідіотизм системи правосуддя. Прокурори грошики мабуть не мало від сім’ї Зайцевих отримали ось і почали щимити водія туарега. У таких, як Зайцева, совісті немає. Їй головне свою шкуру врятувати як завгодно», «Харківський суд сьогодні офіційно дав зрозуміти народу України, що з грошима можна здійснювати будь-які злочини, вбивати людей і т.д… І саджати невинних людей!», «Знайшли цапа-відбувайла, а тварюка буде бідною дівчинкою, нічого, суд божий є, нехай ця тварюка не знає спокою, нехай щоночі приходять шестеро молодих, красивих жертв», – пишуть в мережі.

В інтернеті з сарказмом відзначають, що таке «правосуддя» може зайти ще далі.

«Завтра ще змусять постраждалих попросити у неї вибачення», «Маразм прогресує скоро з’ясується що постраждалі масово кинулися під колеса стерви-мажорки», – вважають користувачі мережі.

Головною винуватицею шести смертей називають Зайцеву.

«Навіть якщо він і почав рух на жовтий, то якби ця б…ь їхала на допустимій по місту швидкості, то максимум що було б це дві розбиті машини, а не 11 постраждалих, з них 6 на небесах, а скільки покалічених доль, адже кожен мав сім’ю((( я ненавиджу цю тварюку», – пишуть в інтернеті.

Відзначимо, є і такі, хто вважає, що в ДТП винні обидві сторони.

«На мій погляд сидіти їм треба обом, як мінімум за втечу з місця пригоди і не надання першої допомоги постраждалим Водій Таурег вже винен, а взагалі нехай следок розбираються», «Реально винні обидва. Вона більше, тому що летіла як ненормальна, а він бо поїхав на жовте світло», – вважають деякі користувачі мережі.

Нагадаємо, Київський райсуд Харкова ухвалив рішення обрати Геннадію Дронову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без права внесення застави.

Після оголошення рішення Дронов заявив, що у нього хвора мати. Також він підкреслив, що адвокат буде подавати апеляцію.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...