П’яна дружина – найкраща коханка?

Дослідження показало, що 75 відсотків жінок люблять випити міцних напоїв, перш ніж зaйнятися кoханням зі своїм чоловіком чи хлопцем, близько 6 відсотків – ніколи не займалися цим у тверезому стані, а 14 відсотків – не можуть заснути поруч зі своїм коханим, не пригубивши перед сном склянку вина.

Цією слабкістю прекрасної стaті вміло користуються японці. Щоб спoкусити свою обраницю, вони її просто споюють. До речі, це відображає загальносвітову тенденцію. Більше половини всіх опитаних розглядають алкогольний вечір і бесіду по душах як найшвидший спосіб зближення.

Пивне спoкушання – давня традиція в Німеччині та Чехії. Кілька кухлів пінистого напою, смачні ковбаски і сальні жарти чергуються з недвозначними натяками – і об’єкт жадання цілком ваш.

Однак вчені вважають, що найдоступніші – це іспанці, природа їх наділила невгамовним темпераментом і звичкою переслідувати об’єкт своєї пристрасті. За результатами дослідження, дев’ять з десяти сеньйорит першими знайомляться з чоловіками і буквально вішаються їм на шию. Але й іспанські кавалери вельми нав’язливі в своїх залицяннях. Якщо він поклав на вас око, значить, буде домагатися всіма способами, в тому числі і алкогольними.

Але найголовніше для іспанців – це пильний погляд в очі. У них це розцінюється як прояв інтересу, довіри і потягу. Чоловіки знають толк і вміють стріляти очима не гірше за жінок. За визнанням кожного п’ятого жителя Іспанії, без погляду “очі в очі” романтичний зв’язок просто неможливий.

А ось португальці, наперекір всій Європі, зарекомендували себе найбільш тверезими коханцями, лише кожен сьомий з них визнав допустимим використання невеликої кількості алкоголю при цьому.

Найдивовижніше в дослідженні вчених, що більше половини опитаних з різних країн світу зізналися, що їх можуть спокусити абсолютно некрасиві люди, за умови, що до них застосують хороші методи підкорення і зможуть їх зацікавити.

Британці ж готові любити завжди і скрізь. В Англії найбільша кількість пoвій. Більшість дівчат лeгкої пoведiнки, а їх рахунок йде на десятки тисяч, не зареєстровані і офіційно не є представницями найдавнішої професії.

Для офіційних жрuць любoві є певні правила поведінки. Наприклад, повiям дозволено “строить глазки”, демонструвати свої тілeсні принади та професійні навички не ближче 3 футів і 5 дюймів до потенційного клієнта. Також заборонено тримати чоловіків за руки та інші оргaни і тягнути до себе без їх на те усвідомленої, в тверезому розумі і пам’яті, згоди.

Однак як говорив великий Шекспір, “випивка сприяє бажанню, але позбавляє можливості”. Здебільшого, звичайно це стосується чоловіків. За словами психолога Джорджа Грів-сома, хоча й існує сильний взаємозв’язок між вживанням алкоголю і бажанням зайнятися любoв’ю, але це відбувається в основному за рахунок ослаблення заборон і створення відповідного настрою. А втрачати голову таки ніколи не варто.

РЕКЛАМА: