Чого ви взагалі? Данилко розповів, що думає про Росію

Нападки українців за гастролі в РФ його засмучують

Український комедійний актор Андрій Данилко, він же Вєрка Сердючка, поділився своєю думкою щодо Росії.

Відповідне інтерв’ю він дав “Обозревателю”.

Журналісти запитали Данилка, чи вважає він Росію країною-агресором.

“Я знаю, що сказати в цій ситуації. Абсолютно. Але навіщо мені зараз робити якусь заяву? Адже такі питання задаються спеціально, щоб потім відповіді поставити так, щоб зіштовхнути людей лобами. Кажуть же, що артисти – публічні люди і так далі, так ось навіщо змушувати артистів говорити про політику? Для цього є політики. Люди зараз вже просто не розуміють, хто і що, навіщо. Така підміна понять, але це розцінюється абсолютно по-іншому”, – розповів він.

 

Щодо покарання для українських артистів за гастролі в Росії Данилко вважає, що прийняті закони повинні мати позитивні дії.

“Посадили зерно – виростили петрушку. Провели роботу – бачимо результат, який радує око. А тут що? Я не розумію. Я ось теж раніше не розумів, чому у мене перед концертами, коли навколо все було в порядку, збиралися якісь абсолютно хворі люди з плакатами “Геть з України!”, “Він ганьбить українську жінку!”, – згадав артист.

На його думку, таким чином партія, яка тоді була невідома (кінець 90-х), намагалася звернути на себе увагу. Данилко зазначив, що на той момент у нього не було досвіду. І ці слова його засмучували. Люди кричали: “Данилко-мутилко! Московська підстилка!”.

 

“Чого ви взагалі? Причепитися не було до чого, і вони вирішили, що я “ганьблю українську жінку”, – заявив він.

РЕКЛАМА: