Чому “Вчителька року” України поїхала на заробітки у Лондон, не плануючи повернутись

Мешканка Закарпаття Віолетта Македон, яка в 2016 році стала педагогом року в Україні, поїхала на заробітки в Європу.

 

Креативна, перспективна і комунікабельна педагогиня “з таким високим державним званням” в школі більше не працює, передає Ukr.Media. Віолета Македон, як виявилося, вирішила розширювати поле своєї діяльності далеко від рідної країни – у Лондоні.

Там, за її словами, для неї відкривається більше перспектив для самореалізації, яких вона не знайшла в Україні. Нічого дивного у від’їзді немає, розповіла Македон, рішення вона прийняла зважене і правильне.

Також вона поділилася, що умови праці в Україні нестерпні: розвитку ніякого, виконану роботу ніхто не цінує, а перспективи для вчителів такі ж туманні, як і майбутнє самої країни. У Лондоні їй тільки за день платять стільки, скільки в Україні вона отримувала за місяць.

 

Щодо лондонського життя, то зупинилася в одній тамтешній сім’ї, яка займається фотобізнесом. Чоловік – місцевий, дружина – українка. Обидва дуже зайняті, адже там, за словами Македон, все в постійному русі, люди наполегливо працюють, заробляючи гроші, отримуючи результат за свою діяльність.

Вчительці року доручили доглядати за дідусем на ймення Боб, з яким вона, згідно із заздалегідь розробленим планом, гуляє по столиці, відвідує музеї, театри, парки, інші знакові місця Лондона. Повертатися в таку Україну колишня вчителька теж не планує. Хіба згодом, але точно не тепер.

РЕКЛАМА: