На сесії Ямницької ОТГ священик розказав анекдот

У Ямницькій об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) відбулася перша сесія. 23 листопада засідання розпочалося із живого хору, який виконав гімн, та молитви. Після того, як усі помолилися священнослужителі давали депутатам напуття. А один із них, говорячи про патріотизм навіть розказав анекдот:

«Зустрілися два куми і один другому каже: «Скоро у нас буде демократія». А той питає: «А що таке демократія?» – «Зможеш говорити, що схочеш свобідно, будеш мати волю, боротися за свої права», – відповідає той. – «То є добра справа, – відповідає на це кум і питає: – що ж треба зробити, щоб демократія швидше прийшла?». Каже кум: «Як треба буде, то треба буде віддати курку». «Дам для такої справи», – погоджується кум. А другий продовжує: «А як треба буде, то треба буде й дати свиню». А той відповідає: «Я свиню не дам і не треба мені демократії».

Розповівши анекдот священик підсумував: не завжди йдеться тільки про гроші, бо жертвенність полягає ще й у тому, щоб жертвувати свою працю, час, здоров’я, а навіть і життя на благо народу та країни.

«Патріотизм полягає не в галасливому шумі, – додав він, – а в тихому щоденному клопоті та праці на добробут. Бо з маленького джерела випливає річка».

Нагадаємо, 29 жовтня на виборах в ОТГ було обрано 26 депутатів та голову ОТГ. Сьогодні вони склали присяги. Про склад депутатів ми писали у статті Ямниця: війна за мандати.

«Дякую всім тим, хто мене підтримував і тим, хто мене не підтримував, – сказав голова Ямницької ОТГ Роман Крутий. – Є ще до чого прагнути. Хочу звернутися до вас, шановні депутати з проханням, щоб від сьогоднішнього дня ми не перетягували Ямницю, Павлівку, Тязів і Сілець. Щоб ми від сьогоднішнього дня були єдиною командою і єдиною сім’єю. І щоб кожного жителя Ямниці боліло те, що робиться у Павлівці, а кожного жителя Павлівки боліло за Сілець і Тязів».

РЕКЛАМА:
>
загрузка...