“Йому пора в армію”: українці розлючено накинулися на Зеленського через звернення до СБУ

Користувачі українського сегменту соціальної мережі Facebook жорстко взяли в облогу шоумена й актора Володимира Зеленського, який звернувся до Служби безпеки України через скандальний серіал “Свати”.

Так, блогер Катерина Золотарьова вважає, що в нинішній ситуації в Україні не може залишатися людей “поза політикою”, як себе позиціонують деякі артисти.

“О, почалося. Від творців “гумористи поза політикою”, “ресторани/повара поза політикою” і “шоу-бізнес поза політикою”. Поспішайте бачити на ваших екранах: культура поза політикою. Таке враження, що в політиці тільки самі політики і військові, вирішальні тупикові питання цієї самої політики на війнах, ну і купка інших небайдужих. А для всіх інших політики немає. Війни немає. немає мільйонів переселенців. І немає тисяч убuтuх. Hемає покaлічених доль. І полaманих життів теж немає. Мізерне слабохарактерне стадо ви, позаполітичні пристосуванці. Тьху, зневажаю. Просто зневажаю”, – написала вона.

Військовий журналіст, керівник благодійного фонду “Mir&Co” Мирослав Гай вважає, що в Україні необхідно нарешті заборонити російський пропагандистський продукт, зокрема, серіал “Свати” Володимира Зеленського.

“Якщо чесно, є бажання заборонити всім громадянам РФ в’їзд в Україну. 11000 загuблих і більше 2 мільйонів біженців. А ще мільйони залишилися без розуму і схильних до пропаганді РФ тут, на території України. А ще мільйони в світі. Насадження дурості і насuльства, на ментальному рівні, сотням мільйонів людей на планеті. І тут Зеленському заважають робити гроші на російських акторах. Не хочуть пустити артиста країни агресора. Так робіть свої чудові серіали і шоу в Донецьку в такому випадку або в РФ.

Я можу прийняти, коли сюди їдуть інтелектуали або просто чесні жителі Росії, в надії уникнути репресій путінського режиму. Я розумію, коли ми погоджуємося лікувати хворих дітей. Але коли до нас на заробітки їде актор, який виступає проти територіальної цілісності моєї країни. З країни вбгвці і гнобителя народів, хочеться відповісти словами великого драматурга Шварца: “Знай своє місце, Тінь”. А ще потрібно заборонити російський пропагандистський продукт – Весь. А знімають вони більшість контенту у нас”, – пише він.

Блогер і волонтер Роман Синіцин зазначив, що раніше взагалі не знав про існування такого серіалу, проте кількість людей, які підтримують істерику Зеленського, його засмутила.

Блогер Роман Кулик зазначив, що захисників Зеленського можна знайти навіть у патріотично налаштованому сегменті суспільства.

“Плачевно. Нема сил реагувати на публіку, яка безапеляційно підтримує Зеленського – словами нам до них не пробитися, тільки “клин-клином” у сенсі заміни контенту. Але і в частині нібито патріотичного сегмента є його захисники. У нас так часто буває, коли особисті переваги і симпатії несподівано натикаються на патріотичні – тут вже кожен для себе вирішує. Лицемірити і зробити виняток – один, другий і т.д., – або бути чесним із собою і проявити хоча б мінімум поваги до власної країни і себе, як її громадянина”, – пише він.

Також користувачі мережі зазначили, що Зеленського пора відправити в армію, щоб він змінив свої погляди.

Нагадаємо, жорстке відеозвернення Зеленського до СБУ було записано через те, що зірці серіалу “Свати” Федору Добронравову заборонили в’їзд в Україну.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...