Знищити: українці оголосили бойкот Шахтарю, гряде розплата

Футбольний клуб «Шахтар» перед матчем чемпіонату України заборонив дітям учасників АТО вийти на поле київського стадіону «Динамо» ім. Лобановського в футболках з написом «Мій тато – герой»

Цей вчинок українського клубу страшно розгнівав мережу. На адресу футболістів посипалися погрози.

«Заборонити їхні ігри в Україні!!! Нехай їдуть куди хочуть….. а в Україні їм не місце….. і українцям не ходити на їхні ігри….. бойкот “Шахтарю”»,«нехай грають свої ігри де хочуть, але не в Україні. Нехай грають при порожніх трибунах», «А хіба Шахтар грає за країну?? Ці… грають за гроші і тільки… Про які почуття до України може йти мова в команді головного сепара???», «Нехай грають в Донецьку на своїй арені, за приз Шкіряний м’яч “ДНР» і будуть чемпіонами республіки», «знищити їх і бойкот оголосити по всій Україні, щоб своєї тіні боялися виродки», «Зажрались», «Клуб наволоч», «Колорадо траханий», «Весь шлюхтер зі своїм рудим тарганом, відправити в Мордор!», – пишуть в мережі.

Відзначимо, за ініціативою Федерації футболу України діти українських воїнів вже сім разів виводили на поле гравців команд Прем’єр-ліги в футболках, на яких ззаду написано «Мій батько – герой», а спереду намальований м’яч.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...