Речі, які не можна зберігати у ванній кімнаті

Часто на нашому дзеркалі у ванній наставлено таку кількість різноманітних тюбиків та баночок, що іноді важко знайти місце для звичайної зубної щітки

 

Часто на нашому дзеркалі у ванній наставлено таку кількість різноманітних тюбиків та баночок, що іноді важко знайти місце для звичайної зубної щітки, передає Ukr.Media. Але, виявляється, не всі предмети і кошти можна зберігати в цьому місці. Ми підготували список речей, які краще зберігати в будь-якій іншій кімнаті, крім ванної.

 

1. Медикаменти

 

Зміна температури і висока вологість можуть негативно впливати на медикаменти: вони втрачають своїх корисних властивостей. Термін придатності також може скорочуватися. Тому, щоб не нашкодити собі такими ліками, краще зберігати у темному і сухому місці. Для цього відмінно підійде тумбочка або будь шафка.

2. Косметика

 

Така ж ситуація і з косметичними засобами. Звичайно, неймовірно зручно, коли улюблені тіні і помада завжди під рукою, але в умовах ванної кімнати вони можуть швидко псуватися. Тому ховайте їх у косметичку і зберігайте в іншому приміщенні.

3. Кисті для макіяжу

З кистями для макіяжу варто поступати аналогічно, як і з косметикою. Якщо їх регулярно не мити, то в них скупчується величезна кількість мікробів і бактерій, які при високій вологості ще більше розмножуються. А це може нашкодити нашій шкірі при подальшому їх використанні.

4. Бритви

 

З-за підвищеної вологості леза на бритві окислюються та іржавіють. Запасні верстати можуть зіпсуватися ще до того, як ви почнете користуватися ними. Тому у ванній можна зберігати бритви тільки в герметичних упаковках, або ж відразу після використання ховайте їх у шафку.

5. Електричні прилади

Любите слухати музику і підспівувати, коли приймаєте душ? Телефон, фен та інші пристрої небезпечно використовувати в умовах вологого середовища. Але електричну зубну щітку або водонепроникні прилади ніхто не забороняє.

6. Рушники

 

Після використання рушники самі по собі стають вологими. А якщо при цьому ще й залишати у ванній кімнаті, то вони стають відмінним місцем для розмноження бактерій. Після прийому душу висушіть рушник на батареї або балконі і складіть в шафу.

7. Парфуми

З-за перепаду температур ваші улюблені парфуми можуть перестати бути стійкими і втратити свій бувалий аромат. Переставте їх у інше місце, де вологість і температура стабільні.

8. Ювелірні прикраси

 

Ви знімаєте свою ланцюжок або кільце перед тим, як приймати душ, і залишаєте їх на раковині або дзеркалі? Із-за вологості біжутерія може окислюватися і іржавіти, а срібло — тьмяніти. Зберігайте свої прикраси в скриньці в кімнаті.

Прислухайтесь до цих порад, якщо не хочете викидати зіпсовані улюблені парфуми чи завдавати шкоди здоров’ю.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...