Депресія? Оксану звільнини з дерслужби! Вона вже 3-ій міcяць живе в торговому центрі (відео)

30-річна жителька Львова Оксана Вороняк вже третій місяць живе в торговому центрі.

Вона розважається, ходить в салони і магазини, а після закриття ночує на лавці.

Оксана працювала на державній службі.  Не так давно жінку звільнили з роботи. Саме з цим моментом в житті пов’язують її нинішній настрій.

У неї є своє джерело доходів, бо за свої покупки Вороняк розплачується сама. Проте, жінка не розповідає звідки в неї кошти.

За словами співробітників ТЦ, Оксана зазвичай є першим відвідувачем, миється в туалеті, а одного разу її навіть виганяли, бо вона мила голову.

«Дівчинка доглянута, з собою мала сушку, щоб голову посушити», – визнає працівник торгового центру Ірина Касьянчук.

Оксані вже навіть пропонували роботу в супермаркеті, але вона відмовилася, незважаючи на те, що сама безробітна. Охорона до жінки претензій не має. Проте всі навколо турбуються, бо Оксана ночує на вулиці, а там кожну ніч все холодніше.

«Вона на цій лавочці зі своїми речами залишається на всю ніч, до ранку, до відкриття торгового центру», – розповів керівник охорони Степан Смарж.

Батьки засуджують людей, що оточують Оксану, адже вони навіть не спромоглися викликати швuдкy. Самі ж близькі намагалися забрати дівчину силoю, але марно.

На думку тата і мами, саме звільнення з роботи вплинуло на емоційний стан жінки. При цьому сuлoю Оксану вони вже не будуть забирати, тому що вона доросла.

Психологи припускають, що поведінка Оксани – це епатажний протест, і навіть порівнюють її з давньогрецьким Діогеном.

РЕКЛАМА: