У Франківську пішохід показав нецензурний жест водієві і отримав на горіши

У вівторок, 19 грудня, поблизу перехрестя вулиць Бельведерська – Південний Бульвар стався неприємний інцидент між водієм та пішоходом, який перетинав дорогу у невстановленому для цього місці.

Про це пише у Фейсбук-спільноті Франківськ Автомобільний написав Igor Kryvenko, інформує “Голос-Інфо”

“Водій легковика подає звуковий сигнал. Пішохід показує водію середній палець і неквапливо йде далі. Водій проїжджає метрів двадцять, виходить з авто, доганяє пішохода, який, відчувши небезпеку, починає тікати. Далі пару ударів з боку водія, на знак “вдячності” за розуміння моменту. Фінал: пішохід на землі, водій, з почуттям виконаного обов’язку, сідає в своє авто і їде”, – йдеться у дописі.

Також автор додав, що з реакцією водія згідний.

Користувачі соцмережі почали активно коментувати цю ситуацію.

“Мораль: 51 грн пішоходу за порушення ПДР. Кримінальна стаття за нанесення легких/середніх/важких тілесних ушкоджень на водія”, – констатує Богдан Пашковський. – Пост виправдовує фраєра з кулаками – з цим я не можу погодитися ніяк, який би м*дак той пішохід не був.

“Правильно зробив,бидло так і треба вчити”, – переконаний Олександр Андрійович.

“Потрібно розуміти, що категорія “бидло” розуміє і поважає виключно п#зд@лі… якось так”, – вважає Mykhaylo Grey.

“Поліція не працює. Пішоходи не отримують покарання. Наглості вище криші. Якшо поліція не наведе порядок, то це зроблять водії. По місту страшно їхати. Не знаєш звідки олень вискочить”, – пише Іван Будеркевич.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...