Вочевидь Президент прибув на Прикарпаття, щоб відсвяткувати «католицьке» Різдво (відео)

Вочевидь Президент прибув на Прикарпаття, щоб відсвяткувати «католицьке» Різдво.

Як повідомляла Правда іф, гарант прибув до Івано-франківська ще у суботу. Його візит є приватним.

“Вперше як державне свято ми відзначаємо Різдво Христове за григоріанським календарем – разом із більшістю усього християнського світу, спільно із Європою. Верховна Рада ухвалила, а я підписав Закон, і віднині 25 грудня – вихідний день.”

Про це йдеться у зверненні Президента України з нагоди святкування Різдва Христового за григоріанським календарем.

Але ми жодним чином не зазіхаємо на давню добру традицію святкувати Різдво 7 січня, шануємо її та поважаємо. Обирати собі календар – це є особисте право кожного, а от завдання держави – гарантувати таке право і дати можливість вибору, зауважив Петро Порошенко:

“Особисто я вирішив святкувати двічі. Тому сьогодні приєднуюся до вашого урочистого дійства. За два тижні українці знову співатимуть колядок і радітимуть народженню Спасителя світу. Як писав святий апостол Павло, ми, християни, – “одне тіло, один дух, один Господь, одна віра і одне хрещення”.

У зверненні президент України пригадав видатного політика В’ячеслава Чорновола:

“Перш ніж висловити свої щирі Різдвяні привітання, прошу всіх згадати зараз про видатного українця двадцятого століття. Сьогодні виповнюється 80 років від дня народження В’ячеслава Максимовича Чорновола, одного з батьків-засновників незалежної України. Актуальна й понині його програма дій з об’єднання всіх державницьких сил задля спільної перемоги і побудови сучасної демократичної України. Важливо знати, аналізувати і виконувати його настанови. “Нам потрібні реформи, а не революції, — вчив Чорновіл, -— сила закону, а не закон сили; добробут народу, а не всенародні злидні; суспільна злагода, а не затята ворожнеча; демократія, а не диктатура”.

 

РЕКЛАМА:
>
загрузка...