Наслідки реформи! Вже з нового року: українцям потрібно обирати або пенсія або зарплата

Після проведення пенсійної реформи в Україні пенсіонерам доведеться вибирати: пенсія або зарплата.

Про це заявив в одному з інтерв’ю міністр соціальної політики Андрій Рева.

Після завершення пенсійної реформи, яку впроваджують в українських реаліях, людям пенсійного віку доведеться вибирати – пенсія або зарплата. Справа в тому, що згідно з реформою, українські пенсіонери більше не зможуть одночасно працювати і отримувати пенсію

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, людей пенсійного віку, які продовжують працювати, поставлять перед вибором. Вони повинні будуть вирішити: працювати і отримувати зарплату або йти на заслужений відпочинок і отримувати пенсію. Поєднувати одне і інше, як це було раніше, стане неможливим. Таке правило, за словами міністра, працює в багатьох країнах по всьому світу.

«Після пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або людина працює, отримує зарплату і виходить на пенсію пізніше, але пенсія у нього буде більше. Або він відразу виходить на заслужений відпочинок і отримує пенсію, але при цьому вже не працює », – зазначив Рева.

За його словами, роботодавців поставлять в таке становище, щоб вони не брали на роботу пенсіонерів неофіційно. Якщо таке станеться, вони можуть поплатитися за це штрафом в розмірі 320 тисяч гривень, вже з нового року.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...