“Двічі запитувала у Луценка, а він опускав голову і мовчав…”: Мати вбитого Веремії зробила емоційне звернення

Мати журналіста газети «Вісті» В’ячеслава Веремія Катерина в коментарі виданню «ГОРДОН» заявила, що неодноразово зверталася до генпрокурора Юрія Луценка з проханням сприяти проведенню справедливого суду над фігурантом справи про вбивство її сина Юрієм Щурячим, передає Корупція.Інфо

Мати журналіста газети «Вісті» В’ячеслава Веремія Катерина в коментарі виданню «ГОРДОН» заявила, що Генеральна прокуратура під керівництвом Юрія Луценко не зробила нічого, щоб фігурант справи про вбивство її сина Юрій Крисін відправився до в’язниці.

«Я дуже вдячна всім людям, які вчора прийшли на акцію на Майдані Незалежності і розуміють, що потрібно підтримувати колегу-журналіста. Спасибі Найєму (адвокат і колишній боєць АТО Масі Найєм, організатор акції. – «ГОРДОН»), що він не забуває гіркі сльози матері і не закриває очі на цю несправедливість. Я двічі питала у Луценка: чи правда, що у Крисіна в ГПУ є покровителі? Він опускав голову і мовчав. Я просила його, щоб хоч раз у нас був показовий суд. Повинні ж люди нарешті побачити справедливість. Але Луценко тільки махав головою. Генпрокуратура палець об палець не вдарила, щоб цей кат відправився до в’язниці! », – підкреслила Веремій.

«Мого сина просто замучили до смерті. В останній раз я спілкувалася з ним о 22.15 18 лютого. Уже після його смерті я питала у слідчого, хто ще спілкувався з сином. Він відповів, що дзвонили я і ще кілька людей. Я питала у сина, де він. Слава відповів, що знаходиться в редакції. Коли у нього було поранення очей, він повинен був відкрити лікарняний. Але йому подзвонили з редакції і попросили вийти на роботу. Він відповів, що не може сидіти вдома, коли в країні таке відбувається. Чому його попросили вийти на роботу саме в той день? Чому таксист повіз його туди, де були ТІТУШКИ? Адже він знав, що вони там. А коли син почав фотографувати тітушеок, сталося те, про що всі вже знають », – зазначила Веремій.

Відносно Крисіна спочатку відкрили кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство), але пізніше справу перекваліфікували за ст. 296 (хуліганство).

Згідно з даними слідства, в кримінальному світі у Крисина кличка Шафа, він більше 10 років живе в Києві і координує тітушек. Крисін фігурує і в інших кримінальних справах, в тому числі про розбійний напад на одну зі столичних АЗС в травні 2016 року. В якості запобіжного заходу у справі про вбивство Веремія, Крисніу обрали особисте зобов’язання, а по епізоду про напад на заправку – домашній арешт.

У серпні 2017 року прокурор Олексій Донський, який вів справу Крисина, розповів, що раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності.

«Він був судимий в 2010 році. Але історія там дуже заплутана. Він спочатку притягувався до кримінальної відповідальності за умисне вбивство. Потім стаття «умисне вбивство» була перекваліфікована в «вбивство з необережності», і він отримав умовний термін », – повідомив Донський.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...