Молодці! Вчинок 95 кварталу по відношенню до АТОшникам викликав захват (фото)

Студія “Квартал 95” порадувала дітей бійців АТО.

 

Благородний і потрібний вчинок напередодні новорічних свят по відношенню до АТОшникам вразив мережу, передає Ukr.Media.

Студія “Квартал 95” на своїй сторінці в Facebook показала, як вітала дітей бійців АТО і сім’ї загиблих героїв в Кривому Розі.

У мережі був розміщений відповідний пост з фотографіями.

“Гастролі гастролями, а прикрасити новорічну ялинку для дітей бійців АТО і сімей загиблих Героїв в рідному Кривому Розі – це святе. З наступаючим, друзі!” – підписали фото гумористи.

 

 

 

У Кривому Розі – рідному місті гумористів – у Координаційному центрі допомоги бійцям АТО відбулася зустріч акторів “Кварталу 95” з сім’ями військовослужбовців.

На зустріч з Володимиром Зеленським, Євгеном Кошовим, Степаном Казаніним і Мікою Фаталовим прийшло близько сотні бійців, їх рідних і волонтерів.

Після невеликої екскурсії Володимир Зеленський з колегами піднялися в актовий зал, де долучилися до доброї традиції і допомогли прикрасити новорічну ялинку для дітей бійців АТО і сімей загиблих Героїв.

Наостанок діти подякували бійців за мирне небо та побажали всім здоров’я і благополуччя. Але відпускати своїх кумирів публіка не поспішала – актори протягом півгодини ще роздавали автографи і робили спільні селфи, йдеться на сайті “Кварталу 95”.

У мережі пораділи такого вчинку Зеленського та його команди.

“Молодці”, – пишуть коментатори і активно ставлять лайки під фото команди “Квартал 95” з бійцями АТО.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...