“А мені дійсно соромно за нас!”: в мережі обурені салютами та петардами у новорічну ніч

Пост львів’янки викликав резонанс в мережі.

У мережі обурилися салютами і феєрверками, які деякі люди, незважаючи на прохання бійців АТО, продовжували запалювати. Один з таких постів опублікований на сторінці Varta1 Facebook, його написала Ольга Вербицька.


“Був час, коли я пишалася, що я львів’янка, коли я у будь-якому куточку світу за гідність львів’ян “боролися” до знемоги, але зараз мені соромно!!! Ми дивним чином стали негідниками, яким байдужий біль. Невже ті салюти або петарди важливіше спокійного сну і поваги до тих, хто був на війні? Ви ходите від клубу до клубу від генделика до генделика і для вас життєво важливо запустити салют?” – написала жінка.

Ольга закликала поважати горе, яке пережили інші.

“Бо без нього ви не здатні відчути дух свята, чи як??? Так ось, дорогі мої земляки і гості міста і країни, якби не ті, хто зараз здригається від вашого “шаблонного задоволення” у вигляді салюту, то свят у нас могло б і не бути. А мені дійсно соромно за нас! Спасибі всім, для кого повага до себе та інших має якусь вагу! З Новим роком!” – підсумувала львів’янка.

Користувачі мережі обурилися бездушністю деяких людей.


“А де поліція? П’яні, напевно”, – запитала Світлана Яремчук.

“Вчу своїх дітей людяності, поваги до ближнього. Як ти до людей, так до тебе буде. Людяності нам і поваги один до одного”, – написала Леся Поліщук.


“Повністю підтримую цей пост! Для коштів, витрачених на всю цю піротехніку, можна було б знайти краще застосування”, – прокоментувала Надя Голик.

 

РЕКЛАМА:
>
загрузка...